Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Dunajská Streda
CINEMAX DUNAJSKÁ STREDA
22. 09. 20 Út15:20Chrumkáči 2D (SD)
 15:30Mulan 2D (MD)
 16:10Ako dostať deda z domu 2D (MD)
 17:50Mulan 2D (SD)
 18:00Bábovky 2D (OV)
 18:20After: Sľub 2D (MD)
 20:10Palm Springs 2D (ČT)
 20:30Noví mutanti 2D (MD)
 20:40Narušený 2D (ST)
23. 09. 20 St15:20Chrumkáči 2D (MD)
 15:30 , 17:50Mulan 2D (MD)
 16:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 17:30Noví mutanti 2D (ČD)
 18:20After: Sľub 2D (MD)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:10Palm Springs 2D (MD)
 20:40Narušený 2D (MD)
24. 09. 20 Čt15:30Mulan 2D (MD)
 15:40Noví mutanti 2D (ČD)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 17:50Bábovky 2D (OV)
 18:00Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 18:10After: Sľub 2D (MD)
 20:00Tenet 2D (MD)
 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 20:30Palm Springs 2D (ČT)
25. 09. 20 Pá15:30Mulan 2D (SD)
 15:40Noví mutanti 2D (MD)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (MD)
 17:50Bábovky 2D (OV)
 18:00Ako dostať deda z domu 2D (MD)
 18:10After: Sľub 2D (ČT)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (MD)
 20:30Palm Springs 2D (MD)
26. 09. 20 So13:30Zabudnutý princ (MD)
 13:40Minna a továreň na sny 2D (MD)
 14:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:30Mulan 2D (SD)
 15:40Noví mutanti 2D (MD)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (MD)
 17:50Bábovky 2D (OV)
 18:00Ako dostať deda z domu 2D (MD)
 18:10After: Sľub 2D (ČT)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (MD)
 20:30Palm Springs 2D (MD)
27. 09. 20 Ne13:30Zabudnutý princ (MD)
 13:40Minna a továreň na sny 2D (SD)
 14:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (MD)
 15:30Mulan 2D (MD)
 15:40Noví mutanti 2D (ČD)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 17:50Bábovky 2D (OV)
 18:00Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 18:10After: Sľub 2D (MD)
 20:00Tenet 2D (MD)
 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 20:30Palm Springs 2D (ČT)
28. 09. 20 Po15:30Mulan 2D (SD)
 15:40Noví mutanti 2D (MD)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (MD)
 17:50Bábovky 2D (OV)
 18:00Ako dostať deda z domu 2D (MD)
 18:10After: Sľub 2D (MD)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (MD)
 20:30Palm Springs 2D (MD)
29. 09. 20 Út15:30Mulan 2D (MD)
 15:40Noví mutanti 2D (MD)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 17:50Bábovky 2D (OV)
 18:00Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 18:10After: Sľub 2D (ČT)
 20:00Tenet 2D (MD)
 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (MD)
 20:30Palm Springs 2D (ČT)
30. 09. 20 St15:30Mulan 2D (MD)
 15:40Noví mutanti 2D (ČD)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (MD)
 17:50Bábovky 2D (OV)
 18:00Ako dostať deda z domu 2D (MD)
 18:10After: Sľub 2D (MD)
 20:00Tenet 2D (MD)
 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 20:30Palm Springs 2D (MD)
20. 10. 20 Út18:00Nightlife 2D (ČD)