Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
19. 09. 20 So11:30 , 14:30 , 17:30 , 20:30Tenet IMAX 2D (ST)
 12:10 , 14:20 , 16:30 , 18:00 , 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 12:50 , 17:20 , 19:50Mulan 2D (SD)
 13:00 , 15:10Scoob! 2D (SD)
 13:00 , 15:25Pinocchio 2D (SD)
 13:10 , 15:30Chrumkáči 2D (SD)
 13:10 , 16:20Noví mutanti 2D (ČD)
 13:40 , 14:10 , 15:40Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:50Hurá do džungle 2D (SD)
 14:00 , 18:20 , 20:20Palm Springs 2D (ČT)
 14:30 , 16:00 , 17:40 , 18:50 , 20:50After: Sľub 2D (ČT)
 15:20Mulan 3D (SD)
 15:30 , 17:50 , 20:00Tenet 2D (ST)
 15:50 , 18:30 , 20:30Ženská pomsta 2D (OV)
 16:50 , 18:35 , 20:50Narušený 2D (ST)
 18:00Fatima 2D (ST)
 18:10Kým sa skončí leto 2D (ČT)
 18:40 , 20:35 , 21:10Noví mutanti 2D (ST)
 20:25Malý Joe 2D (ČT)
 20:40Šarlatán 2D (OV)
20. 09. 20 Ne11:30 , 14:30 , 17:30 , 20:30Tenet IMAX 2D (ST)
 12:10 , 14:20 , 16:30 , 18:00 , 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 12:50 , 17:20 , 19:50Mulan 2D (SD)
 13:00 , 15:10Scoob! 2D (SD)
 13:00 , 15:25Pinocchio 2D (SD)
 13:10 , 15:30Chrumkáči 2D (SD)
 13:10 , 16:20Noví mutanti 2D (ČD)
 13:40 , 14:10Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:50Hurá do džungle 2D (SD)
 14:00 , 18:20 , 20:20Palm Springs 2D (ČT)
 14:30 , 16:00 , 17:40 , 18:50 , 20:50After: Sľub 2D (ČT)
 15:20Mulan 3D (SD)
 15:30 , 17:50 , 20:00Tenet 2D (ST)
 15:40Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:50 , 18:30 , 20:30Ženská pomsta 2D (OV)
 16:50 , 18:35 , 20:50Narušený 2D (ST)
 18:00Fatima 2D (ST)
 18:10Kým sa skončí leto 2D (ČT)
 18:40 , 20:35 , 21:10Noví mutanti 2D (ST)
 20:25Malý Joe 2D (ČT)
 20:40Šarlatán 2D (OV)
21. 09. 20 Po14:20 , 16:30 , 18:00 , 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 15:10Scoob! 2D (SD)
 15:20Mulan 3D (SD)
 15:25Pinocchio 2D (SD)
 15:30Chrumkáči 2D (SD)
 15:30 , 17:50 , 20:00Tenet 2D (ST)
 15:40Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 15:50 , 18:30 , 20:30Ženská pomsta 2D (OV)
 16:00 , 17:40 , 18:50 , 20:50After: Sľub 2D (ČT)
 16:20Noví mutanti 2D (ČD)
 16:50 , 18:35 , 20:50Narušený 2D (ST)
 17:20 , 19:50Mulan 2D (SD)
 17:30 , 20:30Tenet IMAX 2D (ST)
 18:00Fatima 2D (ST)
 18:10Kým sa skončí leto 2D (ČT)
 18:20 , 20:20Palm Springs 2D (ČT)
 18:40 , 20:35 , 21:10Noví mutanti 2D (ST)
 20:25Malý Joe 2D (ČT)
 20:40Šarlatán 2D (OV)
22. 09. 20 Út14:20 , 16:30 , 18:50 , 20:35Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 15:10Scoob! 2D (SD)
 15:20Mulan 3D (SD)
 15:25Pinocchio 2D (SD)
 15:30Chrumkáči 2D (SD)
 15:30 , 17:50 , 20:00Tenet 2D (ST)
 15:40Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 15:50 , 19:50Ženská pomsta 2D (OV)
 16:00 , 17:40 , 21:25After: Sľub 2D (ČT)
 16:20Noví mutanti 2D (ČD)
 16:50 , 18:35 , 20:50Narušený 2D (ST)
 17:20Mulan 2D (SD)
 17:30 , 20:30Tenet IMAX 2D (ST)
 18:00Fatima 2D (ST)
 18:10Kým sa skončí leto 2D (ČT)
 18:40 , 21:10 , 21:40Noví mutanti 2D (ST)
 19:00Bábovky 2D (OV)
 20:25Malý Joe 2D (ČT)
 20:40Šarlatán 2D (OV)
 21:20Mulan 2D (ST)
 21:30Palm Springs 2D (ČT)
23. 09. 20 St14:20 , 16:30 , 18:00 , 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 15:10Scoob! 2D (SD)
 15:20Mulan 3D (SD)
 15:25Pinocchio 2D (SD)
 15:30Chrumkáči 2D (SD)
 15:30 , 17:50 , 20:00Tenet 2D (ST)
 15:40Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 15:50 , 18:30 , 20:30Ženská pomsta 2D (OV)
 16:00 , 17:40 , 18:50 , 20:50After: Sľub 2D (ČT)
 16:20Noví mutanti 2D (ČD)
 16:50 , 18:35 , 20:50Narušený 2D (ST)
 17:20 , 19:50Mulan 2D (SD)
 17:30 , 20:30Tenet IMAX 2D (ST)
 18:00Fatima 2D (ST)
 18:10Kým sa skončí leto 2D (ČT)
 18:20 , 20:20Palm Springs 2D (ČT)
 18:40 , 20:35 , 21:10Noví mutanti 2D (ST)
 20:25Malý Joe 2D (ČT)
 20:40Šarlatán 2D (OV)
27. 09. 20 Ne16:00André Rieu: Magický Maastricht
28. 09. 20 Po17:30André Rieu: Magický Maastricht
29. 09. 20 Út17:30André Rieu: Magický Maastricht
30. 09. 20 St19:30Andrea Chénier z Areny di Verona
21. 10. 20 St19:00Barbier zo Sevilly
16. 12. 20 St16:00 , 19:30Luskáčik a Myší kráľ
28. 12. 20 Po19:30La Traviata