Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Nitrianský kraj - Nitra
CINEMAX NITRA
28. 02. 20 Pá15:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 15:40Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 15:50Ježko Sonic 2D (SD)
 16:00 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 17:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 20:00Fantasy Island 2D (ST)
 20:201917 2D (ČT)
29. 02. 20 So13:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 13:10Attila 2D (OV)
 13:40 , 15:50Ježko Sonic 2D (SD)
 14:00Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 15:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 15:40Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 16:00 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 17:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 20:00Fantasy Island 2D (ST)
 20:201917 2D (ČT)
01. 03. 20 Ne13:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 13:10Attila 2D (OV)
 13:40 , 15:50Ježko Sonic 2D (SD)
 14:00Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 15:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 15:40Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 16:00 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 17:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 20:00Fantasy Island 2D (ST)
 20:201917 2D (ČT)
02. 03. 20 Po15:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 15:40Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 15:50Ježko Sonic 2D (SD)
 16:00 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 17:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 20:00Fantasy Island 2D (ST)
 20:201917 2D (ČT)
03. 03. 20 Út15:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 15:40Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 15:50Ježko Sonic 2D (SD)
 16:00 , 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 17:50Biely, biely deň 2D (ČT)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 19:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 20:00Fantasy Island 2D (ST)
 20:201917 2D (ČT)
04. 03. 20 St15:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 15:40Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 15:50Ježko Sonic 2D (SD)
 16:00 , 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 19:00André Rieu: 70 rokov mladosti 2D (OV)
 19:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 20:00Fantasy Island 2D (ST)
10. 03. 20 Út18:003Bobule 2D (OV)
11. 03. 20 St19:00Macbeth