Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Bruntál
Centrum
19. 09. 20 So14:45Princezna zakletá v čase
 17:30Výšinutý
 20:00Krajina ve stínu
20. 09. 20 Ne14:45Princezna zakletá v čase
 17:30Výšinutý
 20:00Krajina ve stínu
21. 09. 20 Po17:00Křupaví mazlíčci
 17:30Štěstí je krásná věc
 20:00Výšinutý
22. 09. 20 Út17:00Křupaví mazlíčci
 17:30Štěstí je krásná věc
 20:00Výšinutý
23. 09. 20 St17:00Křupaví mazlíčci
 17:30Štěstí je krásná věc
 20:00Rytmus: Tempos
24. 09. 20 Čt17:00Mlsné medvědí příběhy
 17:30Bábovky
 19:00Naděje
25. 09. 20 Pá17:00Mlsné medvědí příběhy
 17:30Bábovky
 19:00Žaluji!
26. 09. 20 So16:00Scoob!
 17:30Bábovky
 20:00Tenet
27. 09. 20 Ne16:00Scoob!
 17:30Bábovky
 20:00Tenet
28. 09. 20 Po17:00Děda postrach rodiny
 18:30Corpus Christi
 19:45Bábovky
29. 09. 20 Út17:00Děda postrach rodiny
 18:003Bobule
 19:45Bábovky
30. 09. 20 St17:00Děda postrach rodiny
 18:30Vizionář Modigliani
 19:45Bábovky
01. 10. 20 Čt16:30Pinocchio
 18:00Šarlatán
 19:30ANDRE RIEU: Magický Maastricht
02. 10. 20 Pá17:00Pinocchio
 18:00Parking
 20:00Šarlatán
03. 10. 20 So15:00Pinocchio
 17:45Noví mutanti
 20:00Šarlatán
04. 10. 20 Ne15:00Pinocchio
 17:45Noví mutanti
 20:00Šarlatán
05. 10. 20 Po17:30After: Přiznání
 19:00Léto 85
 20:00Bábovky
06. 10. 20 Út17:00Máša a medvěd: Mášiny písničky
 17:30After: Přiznání
 20:00Bábovky
07. 10. 20 St17:00Máša a medvěd: Mášiny písničky
 17:30After: Přiznání
 20:00Bábovky
08. 10. 20 Čt17:30Léto patří rebelům
 18:30Smečka
 19:45Ženská pomsta
09. 10. 20 Pá17:30Léto patří rebelům
 18:30Smečka
 19:45Ženská pomsta
10. 10. 20 So16:00Princezna zakletá v čase
 18:45Smečka
 19:30V síti 18+
11. 10. 20 Ne16:00Princezna zakletá v čase
 18:45Smečka
 19:30V síti 18+
12. 10. 20 Po17:00Trollové: Světové turné
 17:30Mulan
 20:00Šarlatán
13. 10. 20 Út17:00Trollové: Světové turné
 17:30Mulan
 20:00Šarlatán
14. 10. 20 St17:00Štěstí je krásná věc
 17:30Mulan
 20:00Šarlatán
15. 10. 20 Čt17:00Červený střevíček a 7 statečných
 17:30Karel
 20:15Greenland: Poslední úkryt
16. 10. 20 Pá17:00Červený střevíček a 7 statečných
 17:30Karel
 20:15Greenland: Poslední úkryt
17. 10. 20 So15:00Červený střevíček a 7 statečných
 17:30Karel
 20:15Greenland: Poslední úkryt
18. 10. 20 Ne15:00Červený střevíček a 7 statečných
 17:30Karel
 20:15Greenland: Poslední úkryt
19. 10. 20 Po17:00Děda postrach rodiny
 18:00Žáby bez jazyka
 19:30Pro balík prachů
20. 10. 20 Út17:00Děda postrach rodiny
 17:45Princova cesta
 19:30Pro balík prachů
21. 10. 20 St17:00Děda postrach rodiny
 18:00Svět podle Muchy
 19:30Pro balík prachů
22. 10. 20 Čt17:00Rodina na baterky
 18:00Krajina ve stínu
 19:30Smrt na Nilu
23. 10. 20 Pá17:00Rodina na baterky
 18:00Krajina ve stínu
 19:30Smrt na Nilu
24. 10. 20 So15:30Rodina na baterky
 18:00Nightlife: Na tahu
 19:00Smrt na Nilu
25. 10. 20 Ne15:30Rodina na baterky
 18:00Nightlife: Na tahu
 19:00Smrt na Nilu
26. 10. 20 Po17:00Rodina na baterky
 18:00Ronnie Wood: Někdo tam nahoře mě má
 20:00Bábovky
27. 10. 20 Út17:00Rodina na baterky
 17:30Havel
 20:00Bábovky
28. 10. 20 St17:00Rodina na baterky
 18:00Služebníci
 20:00Bábovky
29. 10. 20 Čt17:00100% vlk
 18:00After: Přiznání
 19:30Tenet
30. 10. 20 Pá17:00100% vlk
 18:00After: Přiznání
 19:30Tenet
31. 10. 20 So16:00100% vlk
 17:30Nebe
 19:00Karel
01. 11. 20 Ne16:00100% vlk
 18:30Rytmus: Tempos
 19:00Karel