Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
19. 09. 20 So13:00 , 15:25Scoob! 2D (SD)
 13:00 , 20:20Ženská pomsta 2D (OV)
 13:10Fatima 2D (ST)
 13:20 , 15:10Mulan 2D (SD)
 13:30 , 16:00Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:40 , 15:00Chrumkáči 2D (SD)
 14:10 , 17:50 , 20:10After: Sľub 2D (ČT)
 15:40Pinocchio 2D (SD)
 15:50 , 18:10 , 20:25Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:30 , 18:00Noví mutanti 2D (ČD)
 17:20Mulan 3D (SD)
 17:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
 18:20Mulan 2D (ST)
 18:40 , 20:40Narušený 2D (ST)
 19:50Noví mutanti 2D (ST)
 20:45Palm Springs 2D (ČT)
20. 09. 20 Ne13:00 , 20:20Ženská pomsta 2D (OV)
 13:00Scoob! 2D (SD)
 13:10Fatima 2D (ST)
 13:20 , 15:10Mulan 2D (SD)
 13:30 , 16:00Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:40 , 15:00Chrumkáči 2D (SD)
 14:10 , 17:50 , 20:10After: Sľub 2D (ČT)
 15:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:40Pinocchio 2D (SD)
 15:50 , 18:10 , 20:25Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:30 , 18:00Noví mutanti 2D (ČD)
 17:20Mulan 3D (SD)
 17:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
 18:20Mulan 2D (ST)
 18:40 , 20:40Narušený 2D (ST)
 19:50Noví mutanti 2D (ST)
 20:45Palm Springs 2D (ČT)
21. 09. 20 Po15:00Chrumkáči 2D (SD)
 15:10Mulan 2D (SD)
 15:25Scoob! 2D (SD)
 15:40Pinocchio 2D (SD)
 15:50 , 18:10 , 20:25Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:00Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:30 , 18:00Noví mutanti 2D (ČD)
 17:20Mulan 3D (SD)
 17:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
 17:50 , 20:10After: Sľub 2D (ČT)
 18:20Mulan 2D (ST)
 18:40 , 20:40Narušený 2D (ST)
 19:50Noví mutanti 2D (ST)
 20:20Ženská pomsta 2D (OV)
 20:45Palm Springs 2D (ČT)
22. 09. 20 Út15:00Chrumkáči 2D (SD)
 15:00 , 17:40 , 20:50Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 15:10Mulan 2D (SD)
 15:25Scoob! 2D (SD)
 15:40Pinocchio 2D (SD)
 16:00Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:30 , 18:00Noví mutanti 2D (ČD)
 17:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
 17:50 , 20:10After: Sľub 2D (ČT)
 18:00Bábovky 2D (OV)
 18:20Mulan 2D (ST)
 18:40 , 20:40Narušený 2D (ST)
 19:50Noví mutanti 2D (ST)
 20:20Ženská pomsta 2D (OV)
 20:45Palm Springs 2D (ČT)
23. 09. 20 St15:00Chrumkáči 2D (SD)
 15:10Mulan 2D (SD)
 15:25Scoob! 2D (SD)
 15:40Pinocchio 2D (SD)
 15:50 , 18:10 , 20:25Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:00Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:30 , 18:00Noví mutanti 2D (ČD)
 17:20Mulan 3D (SD)
 17:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
 17:50 , 20:10After: Sľub 2D (ČT)
 18:20Malý Joe 2D (ČT)
 18:40 , 20:40Narušený 2D (ST)
 19:50Noví mutanti 2D (ST)
 20:20Ženská pomsta 2D (OV)
 20:45Palm Springs 2D (ČT)
27. 09. 20 Ne16:00André Rieu: Magický Maastricht
28. 09. 20 Po17:30André Rieu: Magický Maastricht
29. 09. 20 Út17:30André Rieu: Magický Maastricht
30. 09. 20 St19:30Andrea Chénier z Areny di Verona
20. 10. 20 Út18:00Nightlife 2D (ČD)
21. 10. 20 St19:00Barbier zo Sevilly
16. 12. 20 St16:00 , 19:30Luskáčik a Myší kráľ
28. 12. 20 Po19:30La Traviata