Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Martin
CINEMAX MARTIN
22. 09. 20 Út15:00Mulan 2D (SD)
 15:00 , 18:10 , 20:40Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 15:35Chrumkáči 2D (SD)
 15:35Pinocchio 2D (SD)
 17:30Mulan 2D (ST)
 17:50After: Sľub 2D (ČT)
 18:00Bábovky 2D (OV)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:00Noví mutanti 2D (ST)
 20:20Palm Springs 2D (ČT)
23. 09. 20 St15:00Mulan 2D (SD)
 15:35Chrumkáči 2D (SD)
 15:35Pinocchio 2D (SD)
 15:45 , 18:00 , 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 17:30Mulan 2D (ST)
 17:50After: Sľub 2D (ČT)
 18:10Malý Joe 2D (ČT)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:00Noví mutanti 2D (ST)
 20:20Narušený 2D (ST)
24. 09. 20 Čt15:50Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 16:00 , 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:10After: Sľub 2D (ČT)
 16:20Mulan 2D (SD)
 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 18:10Narušený 2D (ST)
 18:50Ženská pomsta 2D (OV)
 20:10Tenet 2D (ST)
 20:40Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 20:50Noví mutanti 2D (ST)
25. 09. 20 Pá15:50Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 16:00 , 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:10After: Sľub 2D (ČT)
 16:20Mulan 2D (SD)
 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 18:10Narušený 2D (ST)
 18:50Ženská pomsta 2D (OV)
 20:10Tenet 2D (ST)
 20:40Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 20:50Noví mutanti 2D (ST)
26. 09. 20 So13:20Pinocchio 2D (SD)
 13:40 , 15:50Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 13:50Chrumkáči 2D (SD)
 14:20Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:00 , 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:10After: Sľub 2D (ČT)
 16:20Mulan 2D (SD)
 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 18:10Narušený 2D (ST)
 18:50Ženská pomsta 2D (OV)
 20:10Tenet 2D (ST)
 20:40Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 20:50Noví mutanti 2D (ST)
27. 09. 20 Ne13:20Pinocchio 2D (SD)
 13:40 , 15:50Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 13:50Chrumkáči 2D (SD)
 14:20Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:00André Rieu: Magický Maastricht
 16:00 , 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:10After: Sľub 2D (ČT)
 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 18:10Narušený 2D (ST)
 18:50Ženská pomsta 2D (OV)
 20:10Tenet 2D (ST)
 20:40Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 20:50Noví mutanti 2D (ST)
28. 09. 20 Po15:00Mulan 2D (SD)
 15:50Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 16:00 , 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:10After: Sľub 2D (ČT)
 17:30André Rieu: Magický Maastricht
 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 18:10Narušený 2D (ST)
 20:10Tenet 2D (ST)
 20:30Ženská pomsta 2D (OV)
 20:40Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
29. 09. 20 Út15:00Mulan 2D (SD)
 15:30 , 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 15:50Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 16:10After: Sľub 2D (ČT)
 17:30André Rieu: Magický Maastricht
 17:40Kým sa skončí leto 2D (ČT)
 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 20:10Tenet 2D (ST)
 20:30Ženská pomsta 2D (OV)
 20:40Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
30. 09. 20 St15:20Ženská pomsta 2D (OV)
 15:50Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 16:00 , 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:10After: Sľub 2D (ČT)
 17:20Noví mutanti 2D (ST)
 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 18:10Narušený 2D (ST)
 19:30Andrea Chénier z Areny di Verona
 20:10Tenet 2D (ST)
 20:40Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
20. 10. 20 Út18:00Nightlife 2D (ČD)
21. 10. 20 St19:00Barbier zo Sevilly
16. 12. 20 St16:00 , 19:30Luskáčik a Myší kráľ
28. 12. 20 Po19:30La Traviata