Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Banskobystrický kraj - Banská Bystrica
CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA
20. 09. 20 Ne13:00Chrumkáči 2D (SD)
 13:00 , 17:40 , 20:00After: Sľub 2D (ČT)
 13:10Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:20 , 18:40Narušený 2D (ST)
 13:40 , 15:20Pinocchio 2D (SD)
 13:50Scoob! 2D (SD)
 15:10Mulan 2D (SD)
 15:20Šarlatán 2D (OV)
 15:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 16:00 , 17:30Noví mutanti 2D (ČD)
 16:30 , 18:10 , 20:20Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 17:50Mulan 2D (ST)
 18:00 , 20:10Ženská pomsta 2D (OV)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:15Noví mutanti 2D (ST)
 20:40Palm Springs 2D (ČT)
21. 09. 20 Po15:10Mulan 2D (SD)
 15:15Chrumkáči 2D (SD)
 15:20Šarlatán 2D (OV)
 15:20Pinocchio 2D (SD)
 16:00 , 17:30Noví mutanti 2D (ČD)
 16:30 , 18:10 , 20:20Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 17:40 , 20:00After: Sľub 2D (ČT)
 17:50Mulan 2D (ST)
 18:00 , 20:10Ženská pomsta 2D (OV)
 18:40Narušený 2D (ST)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:15Noví mutanti 2D (ST)
 20:40Palm Springs 2D (ČT)
22. 09. 20 Út15:00Mulan 2D (SD)
 15:15Chrumkáči 2D (SD)
 15:20Šarlatán 2D (OV)
 15:20Pinocchio 2D (SD)
 16:00Noví mutanti 2D (ČD)
 16:30 , 18:10 , 20:20Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 17:40 , 20:30After: Sľub 2D (ČT)
 17:50Mulan 2D (ST)
 18:00Bábovky 2D (OV)
 18:00 , 20:10Ženská pomsta 2D (OV)
 18:40Narušený 2D (ST)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:15Noví mutanti 2D (ST)
 20:40Palm Springs 2D (ČT)
23. 09. 20 St15:10Mulan 2D (SD)
 15:15Chrumkáči 2D (SD)
 15:20Šarlatán 2D (OV)
 15:20Pinocchio 2D (SD)
 16:00 , 17:30Noví mutanti 2D (ČD)
 16:30 , 18:10 , 20:20Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 17:40 , 20:00After: Sľub 2D (ČT)
 17:50Malý Joe 2D (ČT)
 18:00 , 20:10Ženská pomsta 2D (OV)
 18:40Narušený 2D (ST)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:15Mulan 2D (ST)
 20:40Palm Springs 2D (ČT)
27. 09. 20 Ne16:00André Rieu: Magický Maastricht
28. 09. 20 Po17:30André Rieu: Magický Maastricht
29. 09. 20 Út17:30André Rieu: Magický Maastricht
30. 09. 20 St19:30Andrea Chénier z Areny di Verona
20. 10. 20 Út18:00Nightlife 2D (ČD)
21. 10. 20 St19:00Barbier zo Sevilly
16. 12. 20 St16:00 , 19:30Luskáčik a Myší kráľ
28. 12. 20 Po19:30La Traviata