ČR - Karlovarský kraj - Cheb
3D Svět Cheb
13. 08. 22 So14:30Mimoni: Padouch přichází
 16:30Cesta do Tvojzemí
 18:20Jan Koller: Příběh obyčejného kluka
 20:30Bullet Train
14. 08. 22 Ne14:20DC Liga supermazlíčků
 16:30Cesta do Tvojzemí
 18:20Jan Koller: Příběh obyčejného kluka
 20:30Bullet Train
15. 08. 22 Po18:00Mimoni: Padouch přichází
 20:30Sirotek: První oběť
16. 08. 22 Út18:00Mimoni: Padouch přichází
 20:30Sirotek: První oběť
17. 08. 22 St18:00Mimoni: Padouch přichází
 20:30Sirotek: První oběť
18. 08. 22 Čt16:40Princezna rebelka
 18:30Střídavka
 20:30Nene
19. 08. 22 Pá16:40Princezna rebelka
 18:30Střídavka
 20:30Nene
20. 08. 22 So14:20DC Liga supermazlíčků
 16:40Princezna rebelka
 18:30Střídavka
 20:30Nene
21. 08. 22 Ne14:30Cesta do Tvojzemí
 16:40Princezna rebelka
 18:30Střídavka
 20:30Nene
22. 08. 22 Po18:00Thor: Láska jako hrom
 20:30Top Gun: Maverick
23. 08. 22 Út18:00Thor: Láska jako hrom
 20:30Top Gun: Maverick
24. 08. 22 St18:00Thor: Láska jako hrom
 20:30Top Gun: Maverick
25. 08. 22 Čt15:45 , 18:10After: Pouto
 20:30Arvéd
26. 08. 22 Pá15:45 , 18:10After: Pouto
 20:30Arvéd
27. 08. 22 So14:00Cesta do Tvojzemí
 15:45 , 18:10After: Pouto
 20:30Arvéd
28. 08. 22 Ne14:00Princezna rebelka
 15:45 , 18:10After: Pouto
 20:30Arvéd
29. 08. 22 Po17:30Střídavka
 20:00Pozvánka do pekla
30. 08. 22 Út17:30Střídavka
 20:00Pozvánka do pekla
31. 08. 22 St17:30Střídavka
 20:00Pozvánka do pekla
01. 09. 22 Čt16:10Mimoni: Padouch přichází
 18:00After: Pouto
 20:00Minamata
02. 09. 22 Pá16:10Mimoni: Padouch přichází
 18:00After: Pouto
 20:00Minamata
03. 09. 22 So14:00DC Liga supermazlíčků
 16:10Mimoni: Padouch přichází
 18:00After: Pouto
 20:00Minamata
04. 09. 22 Ne14:00Princezna rebelka
 16:10Mimoni: Padouch přichází
 18:00After: Pouto
 20:00Minamata
05. 09. 22 Po17:00Jurský svět: Nadvláda
 20:00Arvéd
06. 09. 22 Út17:00Jurský svět: Nadvláda
 20:00Arvéd
07. 09. 22 St17:00Jurský svět: Nadvláda
 20:00Arvéd
08. 09. 22 Čt16:00Princezna rebelka
 18:00Střídavka
 20:00Jan Žižka
09. 09. 22 Pá16:00Princezna rebelka
 18:00Střídavka
 20:00Jan Žižka
10. 09. 22 So14:00Cesta do Tvojzemí
 16:00Princezna rebelka
 18:00Střídavka
 20:00Jan Žižka
11. 09. 22 Ne14:00Mimoni: Padouch přichází
 16:00Princezna rebelka
 18:00Střídavka
 20:00Jan Žižka
12. 09. 22 Po17:30Thor: Láska jako hrom
 20:00Top Gun: Maverick
13. 09. 22 Út17:30Thor: Láska jako hrom
 20:00Top Gun: Maverick
14. 09. 22 St17:30Thor: Láska jako hrom
 20:00Top Gun: Maverick
15. 09. 22 Čt15:50After: Pouto
 17:50Vstupenka do ráje
 20:00Jan Žižka
16. 09. 22 Pá15:50After: Pouto
 17:50Vstupenka do ráje
 20:00Jan Žižka
17. 09. 22 So14:00Mimoni: Padouch přichází
 15:50After: Pouto
 17:50Vstupenka do ráje
 20:00Jan Žižka
18. 09. 22 Ne14:00Princezna rebelka
 15:50After: Pouto
 17:50Vstupenka do ráje
 20:00Jan Žižka
19. 09. 22 Po17:30Top Gun: Maverick
 20:00Moonage Daydream
20. 09. 22 Út17:30Top Gun: Maverick
 20:00Moonage Daydream
21. 09. 22 St17:30Top Gun: Maverick
 20:00Moonage Daydream
22. 09. 22 Čt16:10Mimoni: Padouch přichází
 18:00BANGER.
 20:00Indián
23. 09. 22 Pá16:10Mimoni: Padouch přichází
 18:00BANGER.
 20:00Indián
24. 09. 22 So14:00Princezna rebelka
 16:10Mimoni: Padouch přichází
 18:00BANGER.
 20:00Indián
25. 09. 22 Ne14:00DC Liga supermazlíčků
 16:10Mimoni: Padouch přichází
 18:00BANGER.
 20:00Indián
26. 09. 22 Po17:30Jan Žižka
 20:00Vstupenka do ráje
27. 09. 22 Út17:30Jan Žižka
 20:00Vstupenka do ráje
28. 09. 22 St17:30Jan Žižka
 20:00Vstupenka do ráje
29. 09. 22 Čt16:00Mimoni: Padouch přichází
 17:50Buko
 20:00Kde zpívají raci
30. 09. 22 Pá16:00Mimoni: Padouch přichází
 17:50Buko
 20:00Kde zpívají raci
01. 10. 22 So13:50DC Liga supermazlíčků
 16:00Mimoni: Padouch přichází
 17:50Buko
 20:00Kde zpívají raci
02. 10. 22 Ne14:00Cesta do Tvojzemí
 16:00Mimoni: Padouch přichází
 17:50Buko
 20:00Kde zpívají raci