Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Krnov
Mír 70
28. 02. 20 Pá17:30V síti
 17:45Volání divočiny
 19:45Mizerové navždy
 20:001917
29. 02. 20 So13:30 , 17:30V síti
 15:15Velké přání
 15:30Špióni v převleku 2D dabing
 17:45Volání divočiny
 19:45Mizerové navždy
 20:001917
01. 03. 20 Ne13:30 , 17:30V síti
 15:15Špióni v převleku 2D dabing
 15:30Velké přání Dabing
 17:45Volání divočiny
 19:45Mizerové navždy
 20:001917
02. 03. 20 Po15:00Píseň jmen
 17:301917
 17:30V síti
 19:45Vidíš měsíc, Danieli
 20:00Vlastníci
03. 03. 20 Út17:301917
 17:30V síti
 19:45Vidíš měsíc, Danieli
 20:00Vlastníci
04. 03. 20 St17:301917
 17:30V síti
 19:45Vidíš měsíc, Danieli
 20:00Vlastníci
05. 03. 20 Čt17:30Frčíme 2D dabing
 17:30Modelář
 19:45Gentlemani
 20:00Neviditelný
06. 03. 20 Pá15:15Frčíme 3D dabing
 17:30Modelář
 17:45Chlap na střídačku
 19:45Gentlemani
 20:00Neviditelný
07. 03. 20 So15:15Frčíme 2D dabing
 15:45Tlapková patrola: Vždy ve střehu dabing
 17:30Neviditelný
 17:30Modelář
 19:45Gentlemani
 20:00Chlap na střídačku
08. 03. 20 Ne15:15Frčíme 3D dabing
 15:45Tlapková patrola: Vždy ve střehu dabing
 17:30Neviditelný
 17:30Modelář
 19:45Gentlemani
 20:00Chlap na střídačku
09. 03. 20 Po15:00Ledové království II 2D dabing
 15:30Tlapková patrola: Vždy ve střehu dabing
 17:15Králíček Jojo
 17:30Frčíme 2D dabing
 19:45Malé ženy
 20:00Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley..)Dabing
10. 03. 20 Út15:00Ledové království II 2D dabing
 15:30Tlapková patrola: Vždy ve střehu dabing
 17:15Králíček Jojo
 17:30Frčíme 3D dabing
 19:45Malé ženy
 20:00Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley..)Dabing
11. 03. 20 St15:00Ledové království II 2D dabing
 15:30Tlapková patrola: Vždy ve střehu dabing
 17:15Králíček Jojo
 17:30Frčíme 2D dabing
 19:45Malé ženy
 20:00Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley..)Dabing
12. 03. 20 Čt15:00Zapomenutý princ Dabing
 15:30Ježek Sonic Dabing
 17:151917
 17:453Bobule
 19:45Dokonalý pacient
 20:00Bloodshot
13. 03. 20 Pá15:00Zapomenutý princ Dabing
 15:30Ježek Sonic Dabing
 17:151917
 17:453Bobule
 19:45Dokonalý pacient
 20:00Bloodshot
14. 03. 20 So15:00Zapomenutý princ Dabing
 15:30Ježek Sonic Dabing
 17:453Bobule
 20:00Bloodshot
15. 03. 20 Ne15:00Zapomenutý princ Dabing
 15:30Ježek Sonic Dabing
 17:151917
 17:453Bobule
 19:45Dokonalý pacient
 20:00Bloodshot
16. 03. 20 Po15:00Chlap na střídačku
 17:15Attila
 17:45Bloodshot
 19:45Dokonalý pacient
 20:003Bobule
17. 03. 20 Út17:15Dokonalý pacient
 17:45Bloodshot
 19:45Attila
 20:003Bobule
18. 03. 20 St09:30Nácíček nakupuje Pásmo pohádek
 17:15Attila
 17:45Bloodshot
 19:45Dokonalý pacient
 20:003Bobule
19. 03. 20 Čt17:30Můj kámoš špión Dabing
 17:45Princezna zakletá v čase
 19:45Chvění
 20:00Tiché místo: Část II
20. 03. 20 Pá17:30Můj kámoš špión Dabing
 17:45Princezna zakletá v čase
 19:45Chvění
 20:00Tiché místo: Část II
21. 03. 20 So15:00Ledová sez_na: Ztracený poklad Dabing
 15:30Kráska a zvíře 70mm film Dabing
 17:45Tiché místo: Část II
 20:003Bobule
22. 03. 20 Ne15:00Ledová sez_na: Ztracený poklad Dabing
 15:30Princezna zakletá v čase
 17:30Můj kámoš špión Dabing
 17:45Tiché místo: Část II
 19:45Chvění
 20:003Bobule
23. 03. 20 Po15:00Chorus line 70mm film
 17:15 , 20:003Bobule
 17:45Tiché místo: Část II
 19:45Král Petr I.
24. 03. 20 Út17:15 , 20:003Bobule
 17:45Tiché místo: Část II
 19:45Král Petr I.
25. 03. 20 St17:153Bobule
 19:45Král Petr I.
26. 03. 20 Čt17:15Mulan 2D dabing
 19:45Šarlatán
27. 03. 20 Pá17:15Mulan 2D titulky
 19:45Šarlatán
28. 03. 20 So17:15Mulan 2D dabing
 19:45Šarlatán
29. 03. 20 Ne15:00Ledová sez_na: Ztracený poklad Dabing
 17:15Mulan 2D dabing
 19:45Mulan 2D titulky
 20:00Šarlatán
30. 03. 20 Po15:00Judy
 17:1511 barev ptáčete
 17:45Mulan 2D dabing
 19:45Téměř dokonalá tajemství dabing
 20:00Šarlatán
31. 03. 20 Út17:1511 barev ptáčete
 17:45Mulan 3D dabing
 19:45Téměř dokonalá tajemství dabing
 20:00Šarlatán
01. 04. 20 St17:1511 barev ptáčete
 17:45Mulan 2D dabing
 19:45Téměř dokonalá tajemství dabing
 20:00Šarlatán