Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš
Golden Apple CINEMA
28. 02. 20 Pá11:00 , 13:00 , 16:15Ježko Sonic
 11:15Ľadové kráľovstvo 2
 11:30 , 15:00Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:05 , 15:05Ľadová sezóna 3
 13:30Jumanji: Ďalší level
 16:00Prípad mŕtveho nebožtíka
 17:00Volanie divočiny
 18:00Tempos
 18:15 , 20:15Sviňa
 19:00Chlap na striedačku
 20:001917
 21:15Fantasy Island
29. 02. 20 So11:00 , 13:00 , 15:05Ježko Sonic
 11:15Ľadové kráľovstvo 2
 11:30 , 15:00Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:05Ľadová sezóna 3
 13:30Jumanji: Ďalší level
 16:00Prípad mŕtveho nebožtíka
 16:15 , 20:00 , 22:00Sviňa
 17:00Volanie divočiny
 18:00Tempos
 18:55Agrippina
 19:00Chlap na striedačku
 21:15Fantasy Island
01. 03. 20 Ne11:00 , 13:00 , 16:15Ježko Sonic
 11:15Ľadové kráľovstvo 2
 11:30 , 15:00Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:05 , 15:05Ľadová sezóna 3
 13:30Jumanji: Ďalší level
 16:00Prípad mŕtveho nebožtíka
 17:00Volanie divočiny
 18:00Tempos
 18:15 , 20:15Sviňa
 19:00Chlap na striedačku
 20:001917
 21:15Fantasy Island
02. 03. 20 Po15:00Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 15:05Ľadová sezóna 3
 16:00Príliš osobná známosť
 16:15Ježko Sonic
 17:00Volanie divočiny
 18:15 , 20:15Sviňa
 18:30Tempos
 19:00Biely, biely deň
 20:301917
 21:15Fantasy Island
03. 03. 20 Út15:00Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 15:05Ľadová sezóna 3
 16:00Príliš osobná známosť
 16:15Ježko Sonic
 17:00Volanie divočiny
 18:15 , 20:15Sviňa
 18:30Tempos
 19:00Chlap na striedačku
 20:301917
 21:15Fantasy Island
04. 03. 20 St15:00Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 15:05Ľadová sezóna 3
 16:00Príliš osobná známosť
 16:15Ježko Sonic
 17:00Volanie divočiny
 18:15 , 20:15Sviňa
 18:30Tempos
 19:00Chlap na striedačku
 20:301917
 21:15Fantasy Island
06. 03. 20 Pá14:30Amnestie (FKS)
08. 03. 20 Ne18:00André Rieu: 70 let mlád
09. 03. 20 Po18:00Expedičná kamera 2020
14. 03. 20 So17:55Bludný Holanďan
20. 03. 20 Pá14:30Ženská na vrchole (FKS)
29. 03. 20 Ne15:45Romeo a Júlia
03. 04. 20 Pá14:30Vlastníci (FKS)
11. 04. 20 So18:55Tosca
17. 04. 20 Pá14:30Šťastný nový rok (FKS)
26. 04. 20 Ne15:45Labutie jazero
09. 05. 20 So18:55Maria Stuarda
24. 05. 20 Ne15:45Drahokamy