Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
28. 02. 20 Pá15:10 , 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 15:30Attila 2D (OV)
 15:35 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 15:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 16:05Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:40 , 20:30Volanie divočiny 2D (ST)
 17:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:00 , 20:20TEMPOS 2D (OV)
 18:05Parazit 2D (ČT)
 18:10Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:00Fantasy Island 2D (ST)
 20:101917 2D (ČT)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
29. 02. 20 So13:15Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:20Malé ženy 2D (ST)
 13:25Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:30 , 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:30 , 19:40Chlap na striedačku 2D (OV)
 13:40 , 15:10 , 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 14:40 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 15:30Attila 2D (OV)
 15:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:05Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:00TEMPOS - špeciál 2D (OV)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00 , 20:00TEMPOS 2D (OV)
 18:05Parazit 2D (ČT)
 18:10Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:101917 2D (ČT)
 20:30Fantasy Island 2D (ST)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
01. 03. 20 Ne13:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 13:15Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:20Malé ženy 2D (ST)
 13:25Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:30 , 17:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 13:30 , 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:40 , 15:10 , 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 15:30Attila 2D (OV)
 15:35 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 15:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:05Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:40 , 20:30Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00 , 20:20TEMPOS 2D (OV)
 18:05Parazit 2D (ČT)
 18:10Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:00Fantasy Island 2D (ST)
 20:101917 2D (ČT)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
02. 03. 20 Po13:10 , 15:35 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 13:15Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:20Malé ženy 2D (ST)
 13:25Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:30 , 17:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 13:30 , 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:40 , 15:10 , 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 15:30Attila 2D (OV)
 15:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:05Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:40 , 20:30Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00 , 20:20TEMPOS 2D (OV)
 18:05Parazit 2D (ČT)
 18:10Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:00Fantasy Island 2D (ST)
 20:101917 2D (ČT)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
03. 03. 20 Út13:10 , 15:35 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 13:15Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:20Malé ženy 2D (ST)
 13:25Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:30 , 17:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 13:30 , 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:40 , 15:10 , 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 15:30Attila 2D (OV)
 15:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:40 , 20:30Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00 , 20:20TEMPOS 2D (OV)
 18:10Príliš osobná známosť 2D (SD)
 18:30Biely, biely deň 2D (ČT)
 20:00Fantasy Island 2D (ST)
 20:101917 2D (ČT)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
04. 03. 20 St13:10 , 15:35 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 13:15Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:20Malé ženy 2D (ST)
 13:25Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:30 , 17:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 13:30 , 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:40 , 15:10 , 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 15:30Attila 2D (OV)
 15:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:40 , 20:50Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00 , 20:20TEMPOS 2D (OV)
 18:25Zažiť to znovu 2D (ČT)
 19:00André Rieu: 70 rokov mladosti 2D (OV)
 20:00Fantasy Island 2D (ST)
 20:101917 2D (ČT)
10. 03. 20 Út18:003Bobule 2D (OV)
11. 03. 20 St19:00Macbeth