Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Trnava
CINEMAX ARENA TRNAVA
07. 07. 20 Út15:20Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:50Vpred 2D (SD)
 16:00Snežná hliadka 2D (SD)
 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:10 , 18:10 , 18:30Bourák 2D (OV)
 17:30 , 20:40Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 20:10 , 20:503Bobule 2D (OV)
 18:20V sieti 2D (OV)
 20:00Bloodshot 2D (ČT)
 20:30Lov 2D (ČT)
08. 07. 20 St15:20Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:50Vpred 2D (SD)
 16:00Snežná hliadka 2D (SD)
 16:10 , 18:10 , 18:30Bourák 2D (OV)
 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 17:30 , 20:40Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 20:10 , 20:503Bobule 2D (OV)
 18:20V sieti 2D (OV)
 20:00Bloodshot 2D (ČT)
 20:30Lov 2D (ČT)
09. 07. 20 Čt15:30Vpred 2D (SD)
 15:40 , 16:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:20Ježko Sonic 2D (SD)
 17:40 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 17:50Bloodshot 2D (ST)
 18:00 , 19:00 , 20:00 , 20:50Hokejový sen 2D (OV)
 18:30V sieti 2D (OV)
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ČT)
10. 07. 20 Pá15:30Vpred 2D (SD)
 15:40 , 16:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:20Ježko Sonic 2D (SD)
 17:40 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 17:50Bloodshot 2D (ST)
 18:00 , 19:00 , 20:00 , 20:50Hokejový sen 2D (OV)
 18:30V sieti 2D (OV)
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ČT)
11. 07. 20 So13:20Vpred 2D (SD)
 13:30 , 14:40 , 15:40 , 16:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:40Lassie sa vracia 2D (SD)
 14:20Snežná hliadka 2D (SD)
 15:30Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:50Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:20Ježko Sonic 2D (SD)
 17:40 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 17:50Bloodshot 2D (ST)
 18:00 , 19:00 , 20:00 , 20:50Hokejový sen 2D (OV)
 18:30V sieti 2D (OV)
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ČT)
12. 07. 20 Ne13:20Vpred 2D (SD)
 13:30 , 14:40 , 15:40 , 16:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:40Lassie sa vracia 2D (SD)
 14:20Snežná hliadka 2D (SD)
 15:30Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:50Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:20Ježko Sonic 2D (SD)
 17:40 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 17:50Bloodshot 2D (ST)
 18:00 , 19:00 , 20:00 , 20:50Hokejový sen 2D (OV)
 18:30V sieti 2D (OV)
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ČT)
13. 07. 20 Po15:30Vpred 2D (SD)
 15:40 , 16:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:20Ježko Sonic 2D (SD)
 17:40 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 17:50Bloodshot 2D (ST)
 18:00 , 19:00 , 20:00 , 20:50Hokejový sen 2D (OV)
 18:30V sieti 2D (OV)
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ČT)
14. 07. 20 Út15:30Vpred 2D (SD)
 15:40 , 16:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:20Ježko Sonic 2D (SD)
 17:40 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 17:50Bloodshot 2D (ST)
 18:00 , 19:00 , 20:00 , 20:50Hokejový sen 2D (OV)
 18:30V sieti 2D (OV)
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ČT)
15. 07. 20 St15:30Vpred 2D (SD)
 15:40 , 16:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:20Ježko Sonic 2D (SD)
 17:40 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 17:50Bloodshot 2D (ST)
 18:00 , 19:00 , 20:00 , 20:50Hokejový sen 2D (OV)
 18:30V sieti 2D (OV)
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ČT)
20. 07. 20 Po18:00Hokejový sen 2D (OV)