Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Zlínský kraj - Zlín
Golden Apple Cinema
22. 09. 20 Út15:00Noví mutanti - dab
 15:15Trollové: Světové turné
 15:25Křupaví mazlíčci
 15:30 , 17:45Princezna zakletá v čase
 16:00Máša a medvěd: Mášiny písničky
 16:40Štěstí je krásná věc
 17:00Démon zatracení
 17:15 , 20:05Šarlatán
 18:00 , 20:15After: Přiznání
 18:05Rytmus: Tempos
 18:45Mulan - dab
 19:00Ženská pomsta
 19:50Tenet
 20:30Děda, postrach rodiny
 21:00Krajina ve stínu
 21:15Vyšinutý
23. 09. 20 St10:00 , 14:00Afrikou na Pionýru (FKS)
 15:00Noví mutanti - dab
 15:15Trollové: Světové turné
 15:25Křupaví mazlíčci
 16:00Máša a medvěd: Mášiny písničky
 16:40Štěstí je krásná věc
 17:00Démon zatracení
 17:15 , 20:05Šarlatán
 17:45Princezna zakletá v čase
 18:00 , 20:15After: Přiznání
 18:05Rytmus: Tempos
 18:45Mulan - dab
 19:00Bábovky (DÁMSKÁ JÍZDA)
 19:50Tenet
 20:30Děda, postrach rodiny
 21:15Vyšinutý
24. 09. 20 Čt15:00Noví mutanti - dab
 15:05Křupaví mazlíčci
 15:15Trollové: Světové turné
 15:30 , 17:15Princezna zakletá v čase
 16:15Štěstí je krásná věc
 16:30Máša a medvěd: Mášiny písničky
 17:00Mulan - dab
 17:30 , 20:00After: Přiznání
 18:00 , 20:15Bábovky
 18:15Šarlatán
 18:30Postiženi muzikou
 19:30Ženská pomsta
 19:45Děda, postrach rodiny
 20:20Tenet
 20:45Rytmus: Tempos
 21:30Vyšinutý
25. 09. 20 Pá15:00Noví mutanti - dab
 15:05Křupaví mazlíčci
 15:15Trollové: Světové turné
 15:30 , 17:15Princezna zakletá v čase
 16:15Štěstí je krásná věc
 16:30Máša a medvěd: Mášiny písničky
 17:00Mulan - dab
 17:30 , 20:00After: Přiznání
 18:00 , 20:15Bábovky
 18:15Šarlatán
 18:30Postiženi muzikou
 19:30Ženská pomsta
 19:45Děda, postrach rodiny
 20:20Tenet
 20:45Rytmus: Tempos
 21:30Vyšinutý
26. 09. 20 So10:00 , 12:40 , 14:30 , 16:30Máša a medvěd: Mášiny písničky
 10:15 , 18:15Šarlatán
 10:30 , 15:15Trollové: Světové turné
 10:40 , 15:05Křupaví mazlíčci
 10:45 , 15:30 , 17:15Princezna zakletá v čase
 11:15 , 19:45Děda, postrach rodiny
 12:30 , 17:00Mulan - dab
 13:00Hurá do džungle
 13:05Scoob!
 13:15 , 18:00 , 20:15Bábovky
 14:15 , 19:30Ženská pomsta
 15:00Noví mutanti - dab
 16:15Štěstí je krásná věc
 17:30 , 20:00After: Přiznání
 18:30Postiženi muzikou
 20:20Tenet
 20:45Rytmus: Tempos
 21:30Vyšinutý
27. 09. 20 Ne10:00 , 12:40 , 14:30 , 16:30Máša a medvěd: Mášiny písničky
 10:15 , 18:15Šarlatán
 10:30 , 15:15Trollové: Světové turné
 10:40 , 15:05Křupaví mazlíčci
 10:45 , 15:30 , 17:15Princezna zakletá v čase
 11:15 , 19:45Děda, postrach rodiny
 12:30 , 17:00Mulan - dab
 13:00Hurá do džungle
 13:05Scoob!
 13:15 , 18:00 , 20:15Bábovky
 14:15 , 19:30Ženská pomsta
 15:00Noví mutanti - dab
 16:15Štěstí je krásná věc
 17:30 , 20:00After: Přiznání
 18:30Postiženi muzikou
 20:20Tenet
 20:45Rytmus: Tempos
 21:30Vyšinutý
28. 09. 20 Po10:00 , 12:40 , 14:30 , 16:30Máša a medvěd: Mášiny písničky
 10:15 , 18:15Šarlatán
 10:30 , 15:15Trollové: Světové turné
 10:40 , 15:05Křupaví mazlíčci
 10:45 , 15:30 , 17:15Princezna zakletá v čase
 11:15 , 19:45Děda, postrach rodiny
 12:30Mulan - dab
 13:00Hurá do džungle
 13:05Scoob!
 13:15 , 18:00 , 20:15Bábovky
 14:15 , 19:30Ženská pomsta
 15:00Noví mutanti - dab
 16:15Štěstí je krásná věc
 17:00Naděje
 17:30 , 20:00After: Přiznání
 18:30Postiženi muzikou
 20:20Tenet
 20:45Rytmus: Tempos
 21:30Vyšinutý
29. 09. 20 Út15:00Noví mutanti - dab
 15:05Křupaví mazlíčci
 15:15Trollové: Světové turné
 15:30 , 17:15Princezna zakletá v čase
 16:15Štěstí je krásná věc
 16:30Máša a medvěd: Mášiny písničky
 17:00Naděje
 17:30 , 20:00After: Přiznání
 18:00 , 20:15Bábovky
 18:15Šarlatán
 18:30Postiženi muzikou
 19:30Ženská pomsta
 19:45Děda, postrach rodiny
 20:20Tenet
 20:45Rytmus: Tempos
 21:30Vyšinutý
30. 09. 20 St10:00 , 14:00Problémissky (FKS)
 15:00Noví mutanti - dab
 15:05Křupaví mazlíčci
 15:15Trollové: Světové turné
 16:15Štěstí je krásná věc
 16:30Máša a medvěd: Mášiny písničky
 17:00Naděje
 17:15Princezna zakletá v čase
 17:30 , 20:00After: Přiznání
 18:00 , 20:15Bábovky
 18:15Frida - viva la vida
 18:30Postiženi muzikou
 19:30Ženská pomsta
 19:45Děda, postrach rodiny
 20:20Tenet
 20:45Rytmus: Tempos
 21:30Vyšinutý
04. 11. 20 St18:00Tajemní impresionisté
25. 11. 20 St18:00Vizionář Modigliani