Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
RO - Bukurešť - Bukurešť
Veranda
26. 02. 20 St14:00Patrula catelusilor 2D (RD)
 14:05Pasari de prada 2D (RT) ATMOS
 14:10 , 16:35 , 19:05 , 20:45 , 21:25Gangsteri cu stil 2D (RT)
 14:20 , 16:45Dolittle 3D (RD)
 14:20Regatul de Gheata II 2D (RD)
 14:20 , 16:25Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 14:30Latte si Cristalul fermecat 2D (RD)
 14:30Spioni Deghizati 3D (RD)
 14:40Cateii arctici: Cursa pe zapada 2D (RD)
 15:25 , 17:35 , 19:15 , 20:45 , 21:55Miami Bici 2D (OV)
 15:45 , 19:35 , 22:00Pasari de prada si fantastica Harley Quinn 2D (RT)
 15:50 , 18:05 , 18:35 , 19:45Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 16:25Baieti rai pe viata 2D (RT) ATMOS
 16:305Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 16:30 , 18:00 , 21:40Fiicele doctorului March 2D (RT)
 16:35 , 19:301917 2D (RT)
 16:50 , 21:25Cazul lui Richard Jewell 2D (RT)
 16:55 , 21:10Baieti rai pe viata 2D (RT)
 18:40Parazit 2D (RT)
 18:50Insula fanteziilor 2D (RT)
 19:00Colectiv 2D (OV)
 19:2010 zile fara mama 2D (RT)
 20:15Tradatorul 2D (RT)
 21:30Omul invizibil 2D (RT)
 21:55Emma 2D (RT)
27. 02. 20 Čt14:00Patrula catelusilor 2D (RD)
 14:05 , 21:35Pasari de prada 2D (RT) ATMOS
 14:10 , 16:35 , 20:45 , 21:25Gangsteri cu stil 2D (RT)
 14:20 , 16:45Dolittle 3D (RD)
 14:20Regatul de Gheata II 2D (RD)
 14:20 , 16:25Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 14:30Latte si Cristalul fermecat 2D (RD)
 14:30Spioni Deghizati 3D (RD)
 14:40Cateii arctici: Cursa pe zapada 2D (RD)
 15:25 , 17:35 , 19:15 , 20:45 , 21:55Miami Bici 2D (OV)
 15:45 , 19:35 , 22:00Pasari de prada si fantastica Harley Quinn 2D (RT)
 15:50 , 18:05 , 18:35 , 19:45Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 16:25 , 19:00Baieti rai pe viata 2D (RT) ATMOS
 16:305Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 16:30 , 18:00 , 21:40Fiicele doctorului March 2D (RT)
 16:35 , 19:301917 2D (RT)
 16:50 , 21:25Cazul lui Richard Jewell 2D (RT)
 16:55 , 21:10Baieti rai pe viata 2D (RT)
 18:50Insula fanteziilor 2D (RT)
 19:05Colectiv 2D (OV)
 19:05Chemarea strabunilor 2D ( RT)
 19:2010 zile fara mama 2D (RT)
 20:15Tradatorul 2D (RT)
 21:30Omul invizibil 2D (RT)
 21:55Emma 2D (RT)
28. 02. 20 Pá13:50Cazul lui Richard Jewell 2D (RT)
 13:55 , 16:55 , 19:10 , 21:10 , 21:50Omul invizibil 2D (RT)
 13:55Emma 2D (RT)
 14:25 , 16:40 , 16:55 , 19:30 , 21:40Miami Bici 2D (OV)
 14:30 , 16:35 , 19:20 , 21:15 , 21:40Colectiv 2D (OV)
 14:40 , 16:50Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 14:40 , 16:30 , 18:55 , 19:35 , 21:45Chemarea strabunilor 2D ( RT)
 14:45 , 21:40Insula fanteziilor 2D (RT)
 14:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 14:55 , 16:15 , 18:4510 zile fara mama 2D (RT)
 16:35 , 21:15Baieti rai pe viata 2D (RT)
 16:50 , 21:451917 2D (RT)
 17:05 , 18:50 , 19:15 , 21:00Gangsteri cu stil 2D (RT)
 17:10Dolittle 3D (RD)
 17:25 , 19:00 , 21:10Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 18:30Fiicele doctorului March 2D (RT)
 19:05Baieti rai pe viata 2D (RT) ATMOS
 19:25Pasari de prada si fantastica Harley Quinn 2D (RT)
 21:30Tradatorul 2D (RT)
29. 02. 20 So12:10 , 19:25Pasari de prada si fantastica Harley Quinn 2D (RT)
 12:20Patrula catelusilor 2D (RD)
 12:25Latte si Cristalul fermecat 2D (RD)
 12:30 , 14:25 , 16:40 , 16:55 , 19:30 , 21:40Miami Bici 2D (OV)
 12:30Regatul de Gheata II 2D (RD)
 12:35Printesa, "condurii rosii" si cei 7 pitici 3D (RD)
 12:35Cateii arctici: Cursa pe zapada 2D (RD)
 12:40Spioni Deghizati 3D (RD)
 13:50Cazul lui Richard Jewell 2D (RT)
 13:55 , 16:55 , 19:10 , 21:10 , 21:50Omul invizibil 2D (RT)
 13:55Emma 2D (RT)
 14:30 , 16:35 , 19:20 , 21:15 , 21:40Colectiv 2D (OV)
 14:40 , 16:50Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 14:40 , 16:30 , 18:55 , 19:35 , 21:45Chemarea strabunilor 2D ( RT)
 14:45 , 21:40Insula fanteziilor 2D (RT)
 14:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 14:55 , 16:15 , 18:4510 zile fara mama 2D (RT)
 16:35 , 21:15Baieti rai pe viata 2D (RT)
 16:50 , 21:451917 2D (RT)
 17:05 , 18:50 , 19:15 , 21:00Gangsteri cu stil 2D (RT)
 17:10Dolittle 3D (RD)
 17:25 , 19:00 , 21:10Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 18:30Fiicele doctorului March 2D (RT)
 19:05Baieti rai pe viata 2D (RT) ATMOS
 21:30Tradatorul 2D (RT)
01. 03. 20 Ne12:10 , 19:25Pasari de prada si fantastica Harley Quinn 2D (RT)
 12:20Patrula catelusilor 2D (RD)
 12:25Latte si Cristalul fermecat 2D (RD)
 12:30 , 14:25 , 16:40 , 16:55 , 19:30 , 21:40Miami Bici 2D (OV)
 12:30Regatul de Gheata II 2D (RD)
 12:35Printesa, "condurii rosii" si cei 7 pitici 3D (RD)
 12:35Cateii arctici: Cursa pe zapada 2D (RD)
 12:40Spioni Deghizati 3D (RD)
 13:50Cazul lui Richard Jewell 2D (RT)
 13:55 , 16:55 , 19:10 , 21:10 , 21:50Omul invizibil 2D (RT)
 13:55Emma 2D (RT)
 14:30 , 16:35 , 19:20 , 21:15 , 21:40Colectiv 2D (OV)
 14:40 , 16:50Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 14:40 , 16:30 , 18:55 , 19:35 , 21:45Chemarea strabunilor 2D ( RT)
 14:45 , 21:40Insula fanteziilor 2D (RT)
 14:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 14:55 , 16:15 , 18:4510 zile fara mama 2D (RT)
 16:35 , 21:15Baieti rai pe viata 2D (RT)
 16:50 , 21:451917 2D (RT)
 17:05 , 18:50 , 19:15 , 21:00Gangsteri cu stil 2D (RT)
 17:10Dolittle 3D (RD)
 17:25 , 19:00 , 21:10Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 18:30Fiicele doctorului March 2D (RT)
 19:05Baieti rai pe viata 2D (RT) ATMOS
 21:30Tradatorul 2D (RT)
02. 03. 20 Po13:50Cazul lui Richard Jewell 2D (RT)
 13:55 , 16:55 , 19:10 , 21:10 , 21:50Omul invizibil 2D (RT)
 13:55Emma 2D (RT)
 14:25 , 16:40 , 16:55 , 19:30 , 21:40Miami Bici 2D (OV)
 14:30 , 16:35 , 19:20 , 21:15 , 21:40Colectiv 2D (OV)
 14:40 , 16:50Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 14:40 , 16:30 , 18:55 , 19:35 , 21:45Chemarea strabunilor 2D ( RT)
 14:45 , 21:40Insula fanteziilor 2D (RT)
 14:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 14:55 , 16:15 , 18:4510 zile fara mama 2D (RT)
 16:35 , 21:15Baieti rai pe viata 2D (RT)
 16:50 , 21:451917 2D (RT)
 17:05 , 18:50 , 19:15 , 21:00Gangsteri cu stil 2D (RT)
 17:10Dolittle 3D (RD)
 17:25 , 19:00 , 21:10Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 18:30Fiicele doctorului March 2D (RT)
 19:05Baieti rai pe viata 2D (RT) ATMOS
 19:25Pasari de prada si fantastica Harley Quinn 2D (RT)
 21:30Tradatorul 2D (RT)
03. 03. 20 Út13:50Cazul lui Richard Jewell 2D (RT)
 13:55 , 16:55 , 19:10 , 21:10 , 21:50Omul invizibil 2D (RT)
 13:55Emma 2D (RT)
 14:25 , 16:40 , 16:55 , 19:30 , 21:40Miami Bici 2D (OV)
 14:30 , 16:35 , 19:20 , 21:15 , 21:40Colectiv 2D (OV)
 14:40 , 16:50Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 14:40 , 16:30 , 18:55 , 19:35 , 21:45Chemarea strabunilor 2D ( RT)
 14:45 , 21:40Insula fanteziilor 2D (RT)
 14:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 14:55 , 16:15 , 18:4510 zile fara mama 2D (RT)
 16:35 , 21:15Baieti rai pe viata 2D (RT)
 16:50 , 21:451917 2D (RT)
 17:05 , 18:50 , 19:15 , 21:00Gangsteri cu stil 2D (RT)
 17:10Dolittle 3D (RD)
 17:25 , 19:00 , 21:10Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 18:30Fiicele doctorului March 2D (RT)
 19:05Baieti rai pe viata 2D (RT) ATMOS
 19:25Pasari de prada si fantastica Harley Quinn 2D (RT)
 21:30Tradatorul 2D (RT)
04. 03. 20 St13:50Cazul lui Richard Jewell 2D (RT)
 13:55 , 16:55 , 19:10 , 21:10 , 21:50Omul invizibil 2D (RT)
 13:55Emma 2D (RT)
 14:25 , 16:40 , 16:55 , 19:30 , 21:40Miami Bici 2D (OV)
 14:30 , 16:35 , 19:20 , 21:15 , 21:40Colectiv 2D (OV)
 14:40 , 16:50Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 14:40 , 16:30 , 18:55 , 19:35 , 21:45Chemarea strabunilor 2D ( RT)
 14:45 , 21:40Insula fanteziilor 2D (RT)
 14:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 14:55 , 16:15 , 18:4510 zile fara mama 2D (RT)
 16:35 , 21:15Baieti rai pe viata 2D (RT)
 16:50 , 21:451917 2D (RT)
 17:05 , 18:50 , 19:15 , 21:00Gangsteri cu stil 2D (RT)
 17:10Dolittle 3D (RD)
 17:25 , 19:00 , 21:10Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 18:30Fiicele doctorului March 2D (RT)
 19:05Baieti rai pe viata 2D (RT) ATMOS
 19:25Pasari de prada si fantastica Harley Quinn 2D (RT)
 21:30Tradatorul 2D (RT)
05. 03. 20 Čt13:50Cazul lui Richard Jewell 2D (RT)
 13:55 , 16:55 , 19:10 , 21:10 , 21:50Omul invizibil 2D (RT)
 13:55Emma 2D (RT)
 14:25 , 16:40 , 16:55 , 19:30 , 21:40Miami Bici 2D (OV)
 14:30 , 16:35 , 19:20 , 21:15 , 21:40Colectiv 2D (OV)
 14:40 , 16:50Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 14:40 , 16:30 , 18:55 , 19:35 , 21:45Chemarea strabunilor 2D ( RT)
 14:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 14:45 , 21:40Insula fanteziilor 2D (RT)
 14:55 , 16:15 , 18:4510 zile fara mama 2D (RT)
 16:35 , 21:15Baieti rai pe viata 2D (RT)
 16:50 , 21:451917 2D (RT)
 17:05 , 18:50 , 19:15 , 21:00Gangsteri cu stil 2D (RT)
 17:10Dolittle 3D (RD)
 17:25 , 19:00 , 21:10Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 18:30Fiicele doctorului March 2D (RT)
 19:05Baieti rai pe viata 2D (RT) ATMOS
 19:25Pasari de prada si fantastica Harley Quinn 2D (RT)
 21:30Tradatorul 2D (RT)