Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Karlovarský kraj - Cheb
3D Svět Cheb
19. 09. 20 So14:00Scoob!
 16:00Princezna zakletá v čase
 18:10Noví mutanti
 20:00Mulan
20. 09. 20 Ne14:00Trollové: Světové turné
 16:00Princezna zakletá v čase
 18:10Noví mutanti
 20:00Mulan
21. 09. 20 Po17:30After: Přiznání
 20:00Ženská pomsta
22. 09. 20 Út17:30After: Přiznání
 20:00Ženská pomsta
23. 09. 20 St17:30After: Přiznání
 20:00Ženská pomsta
24. 09. 20 Čt16:00Princezna zakletá v čase
 18:10 , 20:00Bábovky
25. 09. 20 Pá16:00Princezna zakletá v čase
 18:10 , 20:00Bábovky
26. 09. 20 So13:50Křupaví mazlíčci
 16:00Princezna zakletá v čase
 18:10 , 20:00Bábovky
27. 09. 20 Ne14:00Hurá do džungle
 16:00Princezna zakletá v čase
 18:10 , 20:00Bábovky
28. 09. 20 Po17:30Bábovky
 20:00V síti 18+
29. 09. 20 Út17:30Bábovky
 20:00V síti 18+
30. 09. 20 St17:30Bábovky
 20:00V síti 18+
01. 10. 20 Čt15:40Pinocchio
 18:00RYTMUS: Tempos
 20:00Postiženi muzikou
02. 10. 20 Pá15:40Pinocchio
 18:00RYTMUS: Tempos
 20:00Postiženi muzikou
03. 10. 20 So13:30Princezna zakletá v čase
 15:40Pinocchio
 18:00RYTMUS: Tempos
 20:00Postiženi muzikou
04. 10. 20 Ne13:30Trollové: Světové turné
 15:40Pinocchio
 18:00RYTMUS: Tempos
 20:00Postiženi muzikou
05. 10. 20 Po17:30Postiženi muzikou
 20:00Šarlatán
06. 10. 20 Út17:30Postiženi muzikou
 20:00Šarlatán
07. 10. 20 St17:30Postiženi muzikou
 20:00Šarlatán
08. 10. 20 Čt16:10Máša a medvěd: Mášiny písničky
 18:00Smečka
 20:00Bábovky
09. 10. 20 Pá16:10Máša a medvěd: Mášiny písničky
 18:00Smečka
 20:00Bábovky
10. 10. 20 So14:00Princezna zakletá v čase
 16:10Máša a medvěd: Mášiny písničky
 18:00Smečka
 20:00Bábovky
11. 10. 20 Ne14:00Scoob!
 16:10Máša a medvěd: Mášiny písničky
 18:00Smečka
 20:00Bábovky
12. 10. 20 Po17:30Havel
 20:00Pro balík prachů
13. 10. 20 Út17:30Havel
 20:00Pro balík prachů
14. 10. 20 St17:30Havel
 20:00Pro balík prachů
15. 10. 20 Čt15:45Červené střevíčky a 7 statečných
 17:30 , 20:00Karel
16. 10. 20 Pá15:45Červené střevíčky a 7 statečných
 17:30 , 20:00Karel
17. 10. 20 So14:00Trollové: Světové turné - 3D
 15:45Červené střevíčky a 7 statečných
 17:30 , 20:00Karel
18. 10. 20 Ne14:00Máša a medvěd: Mášiny písničky
 15:45Červené střevíčky a 7 statečných
 17:30 , 20:00Karel
19. 10. 20 Po17:30After: Přiznání
 20:00Ženská pomsta
20. 10. 20 Út17:30After: Přiznání
 20:00Ženská pomsta
21. 10. 20 St17:30After: Přiznání
 20:00Ženská pomsta
22. 10. 20 Čt15:50Rodina na baterky
 17:45Nightlife: Na tahu
 20:00Smrt na Nilu
23. 10. 20 Pá15:50Rodina na baterky
 17:45Nightlife: Na tahu
 20:00Smrt na Nilu
24. 10. 20 So14:00Princezna zakletá v čase
 15:50Rodina na baterky
 17:45Nightlife: Na tahu
 20:00Smrt na Nilu
25. 10. 20 Ne14:00Červené střevíčky a 7 statečných
 15:50Rodina na baterky
 17:45Nightlife: Na tahu
 20:00Smrt na Nilu
26. 10. 20 Po17:30Karel
 20:00Šarlatán
27. 10. 20 Út17:30Karel
 20:00Šarlatán
28. 10. 20 St15:00Pásmo pohádek
 17:30Karel
 20:00Šarlatán
29. 10. 20 Čt16:00100% Vlk
 18:00Bábovky
 20:00Greenland:Poslední úkryt
30. 10. 20 Pá16:00100% Vlk
 18:00Bábovky
 20:00Greenland:Poslední úkryt
31. 10. 20 So14:00Trollové: Světové turné
 16:00100% Vlk
 18:00Bábovky
 20:00Greenland:Poslední úkryt
01. 11. 20 Ne14:00Rodina na baterky
 16:00100% Vlk
 18:00Bábovky
 20:00Greenland:Poslední úkryt